NASZA FILOZOFIA

“Życie jest zbyt krótkie, by godzić się na bylejakość.”

by #LejdiBoss 😉

Wierzymy, że życie jest zbyt krótkie, by godzić się na bylejakość. Zwłaszcza w obszarach, które wpływają na nasz komfort, a takim niewątpliwie jest ubranie. Życie jest zbyt krótkie na to, by marnować je na chodzenie ubranym w plastik – a tym bez wątpienia jest akryl czy poliester.

Dlatego w DITE stawiamy głównie na naturalne materiały (wełna, kaszmir, len, bawełna, jedwab) oraz oddychające materiały sztuczne, które także produkowane są z naturalnych surowców – wiskoza i jej pochodne (tencel, lyocell, wiskoza, cupro).

Komfort i wygoda przede wszystkim.

Poza tym, jako świadomi ludzie i rodzice, którzy obserwują świat i zmiany klimatu uważnie, z miłości do otaczającego nas świata i do naszych dzieciaków, postanowiliśmy, że zamiast produkować kolejne zbędne ubrania, puścimy w drugi obieg te, które zostały już  wyprodukowane. 

Dzięki temu udało się nam połączyć wysoką jakość i naturalne materiały z przystępnymi dla Was cenami ( u nas mniej więcej za cenę nowego swetra z sieciówki średniej półki, otulisz się wełną/kaszmirem itp.)

Dodatkowo, naszym marzeniem było, by pokazać światu, że używana odzież również może dać Klientom doświadczenia porównywalne z zakupami w markach premium – stąd pomysł na piękne pakowanie Waszych paczek i wiele innych rozwiązań, które wprowadzamy. Już dziś kupowanie ubrań z drugiej ręki to trend wśród świadomych osób i wierzymy, że będzie się on rozwijał. Wszyscy mamy dość szybkiej mody, ubierania się w plastik i nadwyrężania zasobów planety tylko w imię zysków gigantów mody.

Mówimy nie nadprodukcji odzieży i chcemy Cię przekonać do tego, że warto mądrze wydawać swoje pieniądze i nie podążać ślepo za szybką modą.

Do Dite.pl staramy się wybierać nie tylko ubrania z naturalnych, oddychających tkanin, ale jednocześnie takie, które są ponadczasowe i będą świetną “bazą” w Twojej szafie zarówno dziś jak i za kilka lat.

Osobiście dokonujemy selekcji każdej rzeczy, która pojawia się co tydzień w niedzielę o 21:00 jako nowość na Dite i każdorazowo dokładnie opisujemy ją na stronie produktu. Dzięki naszemu 10-letniemu doświadczeniu masz pewność, że zdjęcia przedstawiają rzeczywisty stan produktu, są dokładnie zmierzone (do tego pokazujemy jak mierzymy rzeczy), podajemy Wam dokładny skład materiałowy z metki, edukujemy w kwestii materiałów i zwracamy uwagę na istotne elementy, które mogą Was interesować (czy materiał gryzie’ czy jest rozciągliwy). Stawiamy na jakość, a nie ilość, dlatego w DITE co tydzień pojawia się tylko kilkanaście – kilkadziesiąt nowych, wyselekcjonowanych przez nas, pojedynczych sztuk ubrań i dodatków.

Dite to jednak nie tylko sklep. To pewna idea, którą chcemy wraz z Wami szerzyć, budując wokół naszej marki społeczność świadomych osób, dlatego oprócz sklepu będziemy prowadzić blog i kanał na Instagramie, na których regularnie będziemy dzielić

NEWSLETTER

Co tydzień wrzucamy nowe produkty w limitowanej ilości. Zapisz się na nasz newsletter, a dostaniesz powiadomienie o nowych produktach w pierwszej kolejności.